7 Gün 24 Saat...
0546 112 45 45
acilnokta@gmail.com
Misyonumuz...
Evde Pansuman Hizmetleri
 Evinizden çıkmadan, trafikte stres yaşamadan, özel mobil ekibimiz ayağınıza kadar gelerek, önceden verdiğiniz bilgiler doğrultunuzda uygun evde pansuman hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir.
Yaraları hariçten gelebilecek travmatizmalardan, enjeksiyon ve tahrişlerden korumak, ifraz edilen maddeleri emmeye, kanayan bir yeri sıkıştırmaya yardım için kullanılan steril gaz, hidrofil pamuk ve sargıdan ibaret materyale denir. 
 Pansuman çeşitleri çoktur. (Ameliyat sonrası pansumanlar, yaralanma sonrası pansumanlar ve açık yaralar vb. gibi) pansumanların hepsinde önce yara temizlenir sonrasında ise gaz sponçla kapatılıp sarılır veya bantla kapatılır.
Pansuman; genel olarak yara tedavisi demektir. yaraların mikroplardan temizlenmesi ve korunması için yapılan yıkama ve örtme işlemi. Yara iyileşmesinin iyi, çabuk ve iz bırakmadan olması için bölgenin ölü dokulardan ve mikroorganizmalardan temizlenmesi ve dış ortamın zararlı etkilerinden korunması gerekir. Böylece hem mikropların hem de tahriş edici maddelerin yaraya ulaşması engellenmiş olur. pansuman, ifraz maddelerini yaradan uzaklaştıran , emen , kanayan kısmı tampone eden , yaralı bölgenin anatomik ve fizyolojik durumunu muhafaza eden ve aseptik esaslar içinde uygulanan tedavidir.
 Kimi zaman pansumanın açık kalması gerekebilir. Bunların tamamını yaparken profesyonelce ve aldığın eğitimler çerçevesinde uygulamak gerekir. Ameliyat sonrası yapılması gereken pansuman steril bir şekilde uzman ekibimizle yapılmaktadır. Pansuman bölgesinin büyüklüğü ve kullanılan malzemelere göre ücret değişmektedir. Ayrıntılar için lütfen iletişime geçiniz
0 535 864 90 08
0 546 112 45 45
CONTACT US
ÇALIŞMA SAATLERİ
7 Gün 24 Saat
 
İstediğiniz zaman,İstediğiniz yerde....
 
TELEFON :
0546 112 45 45
GSM :
0546 112 45 45
E-POSTA :
acilnokta@gmail.com
ADRES :
acilnokta@gmail.com
Görüş ve önerileriniz bizim için çok değerli....